Ubytovanie v apartmáne

Pohodlie, súkromie a kompletné vybavenie. To všetko získate, ak sa ubytujete v jednom z ponúkaných apartmánov. Objekty z našej ponuky sa nachádzajú v krásnom prírodnom prostredí, kde môžete s celou rodinou podnikať výlety po okolitých zaujímavostiach. Apartmán priamo od majiteľa si môžete prenajať v akejkoľvek ročnej dobe za priaznivú cenu.
Načítavam ponuky...

celkom 368 ponúk


Prenajmite si apartmán so všetkým potrebným priamo od majiteľa. Ubytujete sa v priestore s obývacou izbou, spálňou a kuchynským kútom, kde si pripravíte vlastné pochúťky a ušetríte tak nemalú čiastku. Plne vybavené apartmány ocenia predovšetkým rodiny s deťmi, cítiť sa tu totiž budú ako doma.

Kde si prenajať apartmán priamo od majiteľa?

Štýlové a komfortné apartmány nájdete vo všetkých kútoch Českej republiky. Pokiaľ radi vyrážate na vrcholové túry, potom si zvoľte ubytovanie v horách. České pohoria ako Krušné hory, [Jizerské hory](https://travelking.sk/chaty-chalupy/jizerske- hory) alebo nám blízke Beskydy ponúkajú nespočetné množstvo príležitostí na turistiku s dych vyrážajúcimi výhľadmi. Po výkone sa navyše budete mať vždy kam vrátiť a po námahe si oddýchnuť. V horách si navyše užijete aj zimnú dovolenku, ktorú môžete od rána do večera tráviť na zjazdovke.

Vydať sa ale môžete aj na juh Česka, kde na vás budú čakať príjemné prechádzky pozdĺž riek alebo cykloturistické trasy. Južná Morava alebo južné Čechy rajom pre letné dovolenky**, tak zamierte objavovať prírodné i kultúrne pamiatky týchto kúzelných miest.

V priestrannom apartmáne si užijete dovolenku naplno, či už vyrazíte s rodinou alebo v páre na romantický pobyt. Doma nemusíte nechávať ani domáceho maznáčika, ktorý má šancu vyraziť na výlet spoločne s vami.