Romantický pobyt

Kedy ste so svojou drahou polovičkou mali naposledy čas len pre seba? Na romantickej chate či chalupe si užijete nezabudnuteľné chvíľky osladené vzájomnou prítomnosťou. Vyberte si pobyt presne podľa vašich spoločných predstáv. Môžete relaxovať bok po boku vo vírivke alebo vyraziť za zážitkami do prírody. Tak ktoré ubytovanie vás chytí za srdce?
Načítavam ponuky...

celkom 1916 ponúk


Zažite romantické momenty a utužte váš vzťah. Vezmite svoju polovičku na dokonalú dovolenku, ktorá prekoná všetky vaše očakávania. V chatách a chalupách pre páry objavíte pohodlnú manželskú posteľ i dostatok súkromia, vďaka čomu môžete venovať všetku pozornosť len sebe navzájom.

Ako si vybrať romantickú dovolenku?

Vo dvojici sa relaxuje najlepšie. Siahnite preto po wellness pobyte a doprajte si zaslúžený odpočinok vo vírivke alebo v saune. Intímne chvíle zažijete aj pri vnútornom bazéne, kde si môžete zaplávať v akomkoľvek ročnom období. V hrejivej vode necháte rozpustiť všetko, čo vás trápi, a naladíte sa na rovnakú vlnu.

Ak patríte skôr medzi tých, ktorí chvíľu neposedia, naplánujte si aktívnu dovolenku. Zamierte na chatu do hôr a venujte sa turistike. Ruka v ruke budete zdolávať české vrcholy, či už v Orlických horách alebo na Šumave. Spoločne sa môžete vydať aj po cykloturistických trasách alebo si vyskúšať golf.

Na bezchybnú romantickú dovolenku sa vydajte na južnú Moravu, kde strávite leto pomalým popíjaním vína a nenáročnými prechádzkami po malebnom okolí.