Dovolenka v Bibione

Raj vodných radovánok prehriaty slnečnými lúčmi. To je Bibione. To je letná dovolenka vašich snov! Vyberte si pobyt v Bibione a vyrazte za piesočnými plážami, šírym morom a termálnymi kúpeľmi, ktoré poslúžia vášmu zdraviu.

Načítavam ponuky...

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Leto v Bibione poteší rodiny s deťmi, páry aj seniorov. Táto obľúbená destinácia vám prinesie všetko, čo od skvelej dovolenky v letných mesiacoch čakáte. Nič sa predsa nevyrovná bezstarostnému leňošeniu na pláži za šumenia vĺn a šantenia vašich detí. Vyberte si svoj vysnívaný pobyt v Bibione a vedzte, že vás tu čaká množstvo zábavy.

Do Bibione za letnými radovánkami s celou rodinou

Dlhá a široká piesočná pláž plná farebných slnečníkov, ktorú objíma nekonečné more. To je pohľad tak typický pre obľúbené letovisko v severnom Taliansku. Populárna je aj medzi slovenskými turistami, ktorí sa na sever Talianska pohodlne dostanú autom. Pokiaľ nie je dlhá jazda v aute nič pre vás, môžete využiť letecké spojenie do Benátok.

Kúpanie v Bibione sa neobmedzuje len a iba na Jadranské more, vyhľadávaným cieľom sú miestne termálne kúpele s bazénmi napustenými liečivým prameňom, saunami a so širokou ponukou procedúr. Kúpele pomáhajú predovšetkým s kožnými problémami, zavítať sem však môže ktokoľvek, kto si potrebuje oddýchnuť. Wellness prospeje vášmu telu, mysli aj duši.

A aké vybrať ubytovanie? Vyberajte z pobytov priamo pri pláži alebo siahnite po baby friendly hoteloch , nech sú spokojní aj tí najmenší členovia vašej rodiny. Vďaka komfortnému zázemiu, ktoré vám ubytovanie v Bibione poskytne, budete mať príležitosť vyraziť na výlety za prírodou alebo históriou v okolí.