Objavte to NAJ z Chorvátska a získajte inšpiráciu na budúcu dovolenku na Jadrane!

Oblíbené 0

Zatiaľ nemáte žiadne obľúbené ponuky.

  • K ponukám sa môžete kedykoľvek vrátiť
  • Obľúbené ponuky na jednom mieste
  • Upozornenie na zmeny v ponukáchObjavte Chorvátsko

Miesto, kde si užijete dovolenku snov
Chorvátsko patrí dlhodobo medzi najobľúbenejšie destinácie na letnú dovolenku. A nie je sa čomu diviť - kombinácii nádherných pláží, priezračného mora, prekrásnej prírody a miest plných pamiatok sa snáď ani nedá odolať! Objavte pestré krásy Chorvátska počas nezabudnuteľnej dovolenky presne podľa vašich predstáv.

V Chorvátsku na vás čaká

Priezračne čisté more a viac ako 1 000 pláží
8 národných parkov s unikátnymi prírodnými skvostmi
10 pamiatok UNESCO svetového významu
Vyše 1 200 ostrovov s jedinečnou atmosférou
10 NAJúžasnejších pláží, ktoré si zamilujete

10 NAJúžasnejších pláží, ktoré si zamilujete

Chorvátsko patrí dlhodobo medzi najobľúbenejšie destinácie turistov zo Slovenska. Prevažná väčšina z nich mieri na letnú dovolenku pri mori do letovísk na pobreží či na ostrovoch. Ktoré chorvátske pláže sú najkrajšie? Tu sú tipy na 10 z nich.

7 NAJkrajších ostrovov, ktoré musíte navštíviť

7 NAJkrajších ostrovov, ktoré musíte navštíviť

Klenotom Chorvátska sú jeho ostrovy. Každý z nich ponúka jedinečnú atmosféru, ale všetky oplývajú prírodou berúcou dych a nádherným pobrežím s čistým morom. Ktoré chorvátske ostrovy sú najkrajšie? Vybrali sme 7 z nich, ktoré stoja za návštevu.

Nechajte sa očariť rozmanitými krásami Chorvátska a objavte všetky jedinečné miesta

Najlepšie chorvátske hotely, kde zažijete dovolenku snov

Vybrali sme pre vás najobľúbenejšie hotely v Chorvátsku, kde si vychutnáte komfort, špičkové služby i nezabudnuteľné zážitky

Najkrajšia súkromná pláž

Crvena Luka
Resort

Hotel leží priamo pri najkrajšej pláži v celom Chorvátsku. Okrem toho ponúka špičkové wellness, komfortné izby a skvelé zázemie pre deti, takže je ideálny na rodinnú dovolenku!

Najluxusnejší hotel na Jadrane

Aminess Khalani
Hotel

Tento päťhviezdičkový poklad medzi chorvátskymi hotelmi nesklame ani tých najnáročnejších hostí. Prepychový interiér, moderné wellness so saunami a bazénmi aj gastronomické zážitky už na vás čakajú!

Najlahodnejší aIl inclusive

Aminess Grand
Azur Hotel

Populárny hotel ležiaci iba 20 metrov od pláže nadchne vďaka ponuke all inclusive light všetkých milovníkov dobrého jedla a pitia. Tu si jednoducho vychutnáte dovolenku doslova všetkými zmyslami!

Najčarovnejšie wellness centrum

Hotel
Punta

Hotel v obľúbenom letovisku Vodice je dokonalým miestom na letnú dovolenku s poriadnou dávkou nerušeného odpočinku. Relaxovať tu môžete v bazéne s výhľadom na more aj v modernom wellness.

Najzábavnejší animačný program

Hotel
Pinija

V hoteli na malebnom prírodnom polostrove si užijete štýlové izby, výborné jedlo, oddych vo wellness aj veľa zábavy pri obľúbených animačných programoch pre malých aj veľkých hostí.

Najobľúbenejší u nás aj zákazníkov

Hotel
Zagreb

Dlhodobá stálica na zozname najobľúbenejších hotelov v Chorvátsku si vás získa krásnymi plážami, výbornou stravou aj zázemím na športy. Niet divu, že práve sem sa všetci radi vracajú!