Prenájom penziónu

Dovolenka v komfortnom penzióne je vždy skvelým zážitkom. Čo keby ste ho mali celý len pre seba? Vďaka dostatku súkromia a všetkému vybaveniu sa penzióny perfektne hodia na teambuildingy, svadby alebo školské výlety. Či už zháňate prenájom penziónu z akéhokoľvek dôvodu, tie z našej ponuky do bodky vyplnia vaše očakávania. A možno ich aj predbehnú. Tak vyberajte.
Načítavam ponuky...

celkom 212 ponúk


Penzión vám poskytne príjemné zázemie, ktoré potrebujete k dovolenke s rodinou, výletu s priateľmi alebo konaniu najrôznejších akcií. Prenájmom penziónu získate dostatok priestoru aj súkromia. K dispozícii vám bude vybavenie spální, kuchýň i spoločenských miestností.

Prečo si prenajať penzión?

Prenájom penziónu vám dobre poslúži, ak plánujete napríklad firemnú akciu alebo školský pobyt. V oboch prípadoch oceníte dostatok priestoru pre spoločné aktivity, ale zároveň niekoľko pohodlných spální, v ktorých budú mať všetci ubytovaní čas pre seba.

Ak sa ubytujete v penzióne v prírode, budete môcť podnikať výlety po okolí a objavovať významné turistické miesta napríklad v Krkonošiach alebo Beskydách. Nenáročne aj dlhé vychádzky môžete zase naplánovať v južných Čechách alebo na južnej Morave.

Hľadáte ideálne miesto na svadbu? Penzión je na váš veľký deň ako stvorený. Bujaré oslavy môžete organizovať aj vonku, na záhrade či na lúke, a priestory penziónu využívať ako príjemné zázemie pre všetkých svadobčanov a poistku v prípade nepriaznivého počasia.